SHAFA TOURISM

Search
Close this search box.

Share:

Top 10 dental implant brands in the world and their comparison

ایمپلنت دندان یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین روش‌های جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. این مقاله، فرصت مناسبی برای معرفی برندهای برتر ایمپلنت دندان است.

برترین برندهای ایمپلنت دندان در دنیا
هدف تیم تولید محتوای کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان از تولید این مقاله، پرداختن به مبحث مقایسه ۱۰ تا از برندهای برتر ایمپلنت در دنیا است. تمام این ۱۰ برند از لحاظ کیفیت، پایداری، ظاهر طبیعی و زیبا و قابلیت اطمینان، جزو برجسته‌ترین برندهای ایمپلنت موجود در بازار هستند و توانسته‌اند جایگاه خوبی در صنعت ایمپلنت‌های دندانی برای خود بسازند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

۱ ایمپلنت دندان اشترومن، برترین برند ایملپنت دندان دنیا
۲ ایمپلنت بایوهاریزون آمریکا
۳ ایمپلنت نابل / نوبل آمریکا
۴ ایمپلنت زیمر آمریکایی
۵ ایمپلنت بگو آلمان
۶ ایمپلنت Global D فرانسه
۷ ایمپلنت دندان آیرس سوئیس
۸ ایمپلنت نئودنت برزیل
۹ ایمپلنت مگاژن کره ای
۱۰ ایمپلنت دندان بایوتم کره‌ای
۱۱ مقایسه برندهای مختلف ایملپنت
۱۲ برترین کشورهای سازنده ایمپلنت
۱۳ بهترین برند و مارک ایمپلنت
۱۴ سوالات پر تکرار در خصوص برندهای مختلف ایمپلنت
ایمپلنت دندان اشترومن، برترین برند ایملپنت دندان دنیا
شاید معرفی ایمپلنت اشترومن به عنوان برترین برند ایمپلنت در دنیا، کار اشتباهی نباشد. زیرا این ایمپلنت، سال‌هاست که در صدر جدول ایمپلنت‌ها است و به عنوان یکی از برندهای برتر ایمپلنت دندان دنیا شناخته می‌شود.

اشترومن برای اولین بار در سال ۱۹۵۴ در سوئیس تاسیس شد و به عنوان برند مادر اشترومن در این کشور قرار گرفت. بعد از آن، سایر شعبه‌ها و نمایندگی‌های این برند نیز در سایر کشورها (مانند آمریکا) شروع به کار کردند.

ایمپلنت‌های دندان اشترومن از مواد با کیفیت بالا و با تکنولوژی پیشرفته ساخته می‌شوند. این ایمپلنت‌ها دارای استحکام و دوام بسیار بالایی هستند. این استحکام، به قدری زیاد است که سازندگان ایمپلنت اشترومن، آن را با ضمانت نامه مادام العمر به شما تحویل می‌دهند.

اشترومن با طراحی اختصاصی خود، می‌توانند به راحتی در استخوان فک قرار بگیرند و با آن پیوند برقرار کنند. این امر باعث می شود که ایمپلنت اشترومن از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشند.

علاوه بر این، ایمپلنت‌های دندان اشترومن از مواد با کیفیت بالا، مانند تیتانیوم ساخته می‌شوند. این مواد در برابر خوردگی و سایش مقاوم هستند و می‌توانند سال‌ها در دهان شما دوام بیاورند.

ایمپلنت اشترومن گران است. اما مطمئن باشید که ارزش خرید را دارد. چرا که قرار است تا آخر عمر برای شما باقی بماند. هزینه ایمپلنت دندان اشترومن در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانت مادام العمر، ۲۵ میلیون تومان است.

ایمپلنت بایوهاریزون آمریکا
ایمپلنت بایوهاریزون آمریکا (Biohorizons) در دومین جایگاه برندهای ایمپلنت برتر در دنیا و پس از ایمپلنت اشترومن قرار می‌گیرد. این برند، اگرچه که در دسته برندهای گران قیمت ایمپلنت قرار می‌گیرد و حدودا ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد، اما در مقابل مزایای زیادی که دارد، ارزش خرید بالایی نیز دارد.

افزایش میزان و حجم استخوان سازی و کاهش تحلیل استخوان، دو ویژگی برتر این برند ایمپلنت است. ویژگی‌هایی که نظر بسیاری از دندانپزشکان را به خود جلب کرده است.

ایمپلنت نابل / نوبل آمریکا
ایمپلنت نابل / نوبل بیوکر (nobel biocare) بیش از ۶۰ سال سابقه دارد. دفتر اصلی شرکت نوبل بیوکر در زوریخ سوئیس قرار دارد، اما در سه کشور آمریکا، ژاپن و سوئد نیز کارخانه دارد.

نوبل بیوکر ایمپلنت‌های خود را با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت می‌سازد و محصولات خود را به بیش از ۸۰ کشور در جهان صادر می‌کند. به همین دلیل، بسیار شناخته شده و پرطرفدار است.

نکته قابل توجه در خصوص طول عمر ایمپلنت نابل آمریکایی، این است که در صورتی که شخص قبل و بعد ایمپلنت برخی نکات را به خوبی رعایت کند، طول عمر ایمپلنت او برابر یک دندان طبیعی خواهد شد.

شما برای داشتن یک ایمپلنت دندان از برند نابل آمریکا در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان، باید حدود ۲۵ میلیون تومان هزینه کنید.

ایمپلنت زیمر آمریکایی
ایمپلنت زیمر آمریکایی یکی دیگر از برندهای برتر ایمپلنت در جهان است. این شرکت چهارمین رقیب قوی در بازار ایمپلنت (پس از اشترومن، بایوهاریزون و نابل) است.

انواع مختلفی از ایمپلنت توسط این شرکت تولید و به سایر کشورهای متقاضی در سراسر جهان صادر می‌شود. شرکت زیمر در ایران نیز دارای نمایندگی مخصوص است و محصولات آن به راحتی در دسترس همه قرار می‌گیرد.

ایمپلنت بگو آلمان
آلمان یکی از بزرگترین کشورهای فعال در حوزه تولید محصولات دندانپزشکی و ایمپلنت‌های دندانی است. یکی از معروف‌ترین برندهای ایمپلنت تولیدی توسط این کشور، ایمپلنت BEGO است.

ایمپلنت بگو دارای فیکسچرهای متفاوتی می‌باشد که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی خاص می‌باشند. همین موضوع، باعث شده که ایمپلنت بگو برای هر بیمار شخصی سازی و منطبق با نیازهای او ساخته شود.

قیمت ایمپلنت دندان بگو آلمانی در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانتی ۲۰ ساله، حدود ۲۰ میلیون تومان است.

ایمپلنت Global D فرانسه
برند ایمپلنت دندان Global D، یکی از برندهای نسبتا جدید تولید ایمپلنت در دنیا است که توسط متخصصان حوزه دندانپزشکی در کشور فرانسه تولید می‌شود.

محصولات Global D به دلیل دقت، قابلیت اطمینان و سازگاری زیستی خود مشهور هستند و اعتماد متخصصان دندانپزشکی زیادی را در سراسر جهان را به دست آوردند.

شما باید برای داشتن یک ایمپلنت دندان از برند Global D فرانسوی در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانتی ۱۵ ساله، حدود ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنید.

ایمپلنت دندان آیرس سوئیس
ایمپلنت دندان آیرس (IRES) یکی از پرفروش‌ترین برندهای ایمپلنت در جهان است. این برند در سال ۱۹۹۴ در سوئیس تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به یکی از پیشروترین شرکت‌های تولیدکننده ایمپلنت در جهان تبدیل شده است.

ایمپلنت های دندان آیرس سوئیس را با از مواد با کیفیت بالا و با تکنولوژی پیشرفته می‌سازند. این ایمپلنت‌ها دارای استحکام و دوام بالایی هستند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای دندان‌های از دست رفته باشند.

ایمپلنت‌های آیرس توسط دندانپزشکان متخصص در سراسر جهان استفاده می‌شوند. این ایمپلنت‌ها دارای نتایج موفقیت آمیز بالایی هستند و می‌توانند به بیماران کمک کنند تا لبخندی زیبا و سالم داشته باشند.

برخی از مزایای ایمپلنت های دندان آیرس سوئیس عبارتند از:

استحکام و دوام بالا
نتایج موفقیت آمیز
انواع مختلف برای نیازهای مختلف بیماران
استفاده گسترده توسط دندانپزشکان متخصص
قیمت ایمپلنت دندان آیرس سوئیس در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانتی ۱۵ ساله، ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

ایمپلنت نئودنت برزیل
ایمپلنت دندان نئودنت (Neodent) یکی از برندهای برتر ایمپلنت دنداناست که توسط شرکت Neodent Implant System در برزیل تولید می‌شود. این شرکت یکی از پیشروان در صنعت ایمپلنت است و محصولات آن طرفداران زیادی در سراسر دنیا (بین دندانپزشکان و مشتریان) دارد.

ایمپلنت‌های دندان نئودنت به شکلی طراحی شدند که موجب استقرار محکم و پایدار در استخوان فک می‌شوند و به خوبی در کنار بافت‌های اطراف دندان قرار می‌گیرند.

یکی از نکات قابل توجه در مورد این برند پرطرفدار ایمپلنت دندان، این است که شرکت Neodent به همراه ایمپلنت‌های خود، سیستم‌های پشتیبانی و آموزشی گسترده‌ای را نیز ارائه می‌دهد. این سیستم‌ها شامل نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی جراحی، راهنمایی‌های جراحی و آموزش‌های آنلاین برای کمک به دندانپزشکان و تیم‌های درمانی در برنامه‌ریزی و انجام عملیات نصب ایمپلنت است.

ایمپلنت نئودنت قوی، مستحکم و زیبا است. این ایمپلنت، سرعت تحلیل استخوان‌های اطراف ایمپلنت را کاهش می‌دهد و نسبت به سایر نمونه‌های مشابه، دیرتر شل می‌شود.

قیمت ایمپلنت دندان نئودنت برزیلی در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانتی ۱۵ ساله، ۱۰ تومان است.

ایمپلنت مگاژن کره ای
ایمپلنت مگاژن (MEGAGEN) یکی از برندهای برتر ایمپلنت دندان است که توسط شرکت MEGAGEN Implant Co در کره جنوبی تولید می‌شود. این شرکت یکی از تولیدکنندگان معروف ایمپلنت‌های دندان در جهان است و محصولاتش در بیش از ۱۰۰ کشور به فروش می‌رسند.

ایمپلنت مگاژن از جنس تیتانیوم است و به عنوان ماده‌ای بدون سم و بدون قابلیت حساسیت شناسایی می‌شود. این ایمپلنت با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و طراحی دقیق، استحکام بالا و پایداری طولانی مدتی دارد.

قیمت ایمپلنت مگاژن ساخت کره در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانتی ۱۵ ساله، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

ایمپلنت دندان بایوتم کره‌ای
ایمپلنت بایوتم (Biotem) نیز مانند مگاژن توسط یک شرکت تولیدکننده ایمپلنت که در کره جنوبی مستقر است تولید می‌شود. این شرکت در زمینه تحقیق، توسعه و تولید ایمپلنت‌های دندانی فعالیت می‌کند.

شاید به جرات بتوانیم ایمپلنت کره‌ای بایوتم را یکی از برترین برندهای ایمپلنت دندان در دنیا و برترین برند ایمپلنت کره معرفی کرد.

ایمپلنت بایوتم، دارای کلیه تاییدیه‌های معتبر در ایران و گواهی‌های تاییدیه FDA،CE و IMED است. استحکام، پایداری و زیبایی بسیار بالایی دارد.

همچنین، ایمپلنت بایوتم به راحتی در ایران یافت می‌شود و نسبت به سایر نمونه‌های مشابه نیز قیمت منصفانه‌ای دارد.

تعرفه ایمپلنت دندان بایتوم ساخت کره در کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان با ضمانتی ۱۵ ساله، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

مقایسه برندهای مختلف ایملپنت
توضیحاتی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، نکاتی در خصوص برترین برندهای ایمپلنت بود. شما می‌توانید برای سهولت تصمیم گیری و مشاهده برترین ویژگی‌های هر برند، از جدول زیر استفاده کنید.

مقایسه برندهای مختلف ایمپلنت
برند / ویژگی ضمانت ماندگاری کیفیت کشور سازنده برند / ویژگی
اشترومن مادام العمر بسیار بالا آمریکا
بایوهاریزون مادام العمر بسیار بالا آمریکا
نابل مادام العمر بسیار بالا آمریکا
زیمر مادام العمر بسیار بالا آمریکا
بگو ۲۰ سال بالا آلمان
Global D ۱۵ سال بالا فرانسه
آیرس ۱۵ سال بالا سوئیس
نئودنت ۱۵ سال بالا برزیل
مگاژن ۱۵ سال بالا کره جنوبی
بایوتم ۱۵ سال بالا کره جنوبی
همانطور که مشاهده می‌کنید، برترین برندهای ایمپلنت ساخت کشور آمریکا هستند. اما با توجه به قدرت خرید و امکان تهیه ایمپلنت در ایران، در حال حاضر ایمپلنت‌های سوئیسی و کره‌ای طرفداران زیادی در ایران دارند.

علاوه بر پرطرفدار بودن، ایمپلنت این کشورها ضمانت نسبتا بالایی نسبت به سایر نمونه‌های ایرانی و چینی دارند. همچنین، قیمت آن‌ها نیز نسبت به ایمپلنت آمریکایی بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.

برترین کشورهای سازنده ایمپلنت
برترین کشورهای سازنده ایمپلنت، بر اساس حجم تولید، کیفیت برند و شهرت جهانی در صنعت ایمپلنت دندانی، کشورهایی هستند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

آمریکا: ارائه دهنده با کیفیت‌ترین برندهای ایمپلنت دندان دنیا
ایالات متحده آمریکا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ایمپلنت دندان در جهان است. شرکت‌های معروفی مانند اشترومن، بایوهاریزون، نابل و زیمر در آمریکا مستقر هستند و به عنوان برندهای برجسته در این صنعت شناخته می‌شوند.

متاسفانه قیمت ایمپلنت دندان آمریکایی در ایران بسیار زیاد است. به همین دلیل ممکن است افراد ترجیح دهند تا ایمپلنت ساخته شده توسط کشورهای دیگری مانند سوئیس یا کره را تهیه کنند.

سوئیس: پیشرو در تولید ایمپلنت
ایمپلنت‌های سوئیسی جایگاه بسیار خوبی در عرصه ایمپلنت‌های دندان در سراسر دنیا دارند. مثلا شرکت اشترومن که در بالا به عنوان ایمپلنت آمریکایی معرفی کردیم، در سوئیس هم تولید می‌شود.

اشترومن، آیرس، SIC سوئیس، بیودنتال، ایده و نئودنت، برترین برندهای ایمپلنت دندان سوئیسی هستند که در ایران نیز قابل تهیه هستند.

کره جنوبی: پرطرفدارترین کشور ارائه دهنده ایمپلنت در ایران
کره جنوبی نیز یکی از کشورهای پیشرو در تولید ایمپلنت‌های دندانی است. تعدادی از برترین برندهای تولید کننده ایمپلنت در دنیا در کره جنوبی مستقر هستند و محصولات با کیفیت و فناوری پیشرفته‌ای را تولید می‌کنند.

ایمپلنت کره ای به دلیل قیمت معقولانه و کیفیت مناسبی که دارند، طرفداران زیادی در ایران و سراسر دنیا پیدا کرده‌اند. تعدادی از برترین برندهای ایمپلنت دندان در کره شامل برندهای Sewon Medix، CIS، Avest، Dio، ایمپلنتیوم (دنتیوم)، دنتیس، بایوتم، آستم و مگاژن هستند.

آلمان: پیشرو در صنعت دندانپزشکی و سازنده یکی از برندهای برتر ایمپلنت دندان
آلمان نیز یکی دیگر از کشورهای پیشرو در تولید ایمپلنت است. شرکت‌هایی مانند Dentsply Sirona و Bego Dental در آلمان مستقر هستند که می‌توانند محصولات با کیفیت و قابل اعتمادی را به شما ارائه می‌دهند.

بهترین برند و مارک ایمپلنت
ایمپلنت‌های دندان اشترومن و پس از آن ایمپلنت‌های بایوهاریزون، نابل و زیمر، برترین برندهای ایمپلنت در سراسر دنیا هستند. اما با توجه به اینکه بهترین برند ایمپلنت باید با توجه به وضعیت موجودی آن در ایران و قدرت خرید مردم تعیین شود، می‌توانیم برندهای دنتیوم، مگاژن و DIO نیز در گروه برندهای برتر ایمپلنت در ایران قرار دهیم.

جمع بندی نهایی

ما در این مقاله از وبسایت کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان، برندهای برتر ایمپلنت را معرفی کردیم. در ابتدا به معرفی برترین کشورهای سازنده ایمپلنت دندان و سپس به معرفی برترین برندهای ایمپلنت دندان پرداختیم.

در صورتی که ساکن شهر تهران باشید، می‌توانید از خدمات ایمپلنت دندان کلینیک دندانپزشکی دکتر بنیانیان استفاده کنید و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و موجود برندهای مختلف با شماره تلفن کلینیک ۰۲۱۸۸۵۳۹۷۲۰ تماس حاصل نمایید.

سوالات پر تکرار در خصوص برندهای مختلف ایمپلنت
√ آیا نمایندگی برندهای ایمپلنتی که معرفی کردید در ایران وجود دارند؟
نمایندگی های متفاوتی از برندهای ایمپلنت سازی در ایران وجود دارد. اما اکثر آن‌ها متعلق به شرکت‌های کره‌ای و سوئیسی هستند.

√ چگونه بهترین برند ایمپلنت را انتخاب کنیم؟
بهترین روش انتخاب برند ایمپلنت مناسب، مراجعه به دندانپزشکی است که قصد انجام ایمپلنت خود را نزد او دارید. دندانپزشک می‌تواند بر اساس وضعیت استخوان فک و موجود ایمپلنت‌‌های خود، بهترین گزینه را به شما معرفی کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *